سلامتی با عصاره سیر و لیمو ترش

تعداد 30 حبه ی سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش (شیرازی ) با پوست که قبلا هسته های آن را گرفته اید ، در هم زن ( میکسر) بریزید .

 پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده وبجوشانید

 نکته ی مهم" : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد " .

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید .

3 - مصرف :

         (30 CC ) از این مایع به اختیار خود همانطور که قبلا نیز گفته شد ، روزانه نصف استکان  معادل تان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایی . پس از سپری شدن سه ( 3 ) هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت  عادی خودباز خواهد گشت .

٢.به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای ، شما باید هشت ( 8 ) روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثرایجاد می شود . این دوره ی درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

4 - بوی سیر :

با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد امتحان کنید .

5 - خواص شربت :

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند . افرادی بوده و رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل ( LDL ) که مبتلا به کلسترل بدچربی خون دارند ، می توانند ؛ شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند . به فعالیت های بدنی ، ورزش پرداخته ، زیرا انسداد رگهای آنها ، ازبین رفته است .همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان ( دندان کروچه ) داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است . در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید ، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .

******

* این مطلب از سایت دانشکده ی پزشکی ، دانشگاه ارلانگن به نشانی :

( http://www.uni-erlangen.org )برداشت و ترجمه گردیده است .

 لازم به توضیح است که ؛ دانشگاه ارلانگن در منطقه ی باواری

در شمال شرق کشور آلمان واقع است

( University of Erlangen)

 

/ 0 نظر / 16 بازدید